خدمات جوشکاری و آهنگری در جزیره کیش

خدمات جوشکاری در کیش

اجرای خدمات جوشکاری و اهنگری در کیش


  • کلیه خدمات جوشکاری در جزیره زیبای کیش
  • همکاری با پروژه های عمرانی و مهندسین ساختمان
  • اجرای صفر تا صد خدمات جوشکاری

 

  • تلفن تماس 09347699893

علی اکبر کتابی

 

خدمات جوشکاری و آهنگری مجموعه‌ای از کارها را دربرمی‌گیرد که برخی از اینها را ما بیشتر می‌شناسیم و برخی دیگر هم کمی تخصصی هستند و شاید تابحال آنها را نشنیده باشید، اما آن دست کارهایی که در حوزه جوشکاری ساختمان با آنها سروکار داریم عبارتند از: جوشکاری در و پنجره، تعمیر درب آکاردئونی، جوش لولای درب و پنجره، نصب نرده حفاظ و….

بعلت اینکه این قبیل کارها در محل یا منزل انجام می‌شود اصطلاحا بعنوان آهنگری یا جوشکاری سیار معروف شده‌اند. نکته‌ای که در این باب باید بدانیم این است که همه کارهای آهنگری در محل قابل انجام نیست و برخی کارها باید در کارگاه‌ها و با وسایل مخصوص انجام شود.

مزایای خدمات جوشکاری ما

همانطور که می دانید خدمات جوشکاری برای ساخت انواع سازه های فلزی نیاز است. از جمله آنها می توان به نرده های فلزی، انواع حفاظ، پنجره های آهنی، درب های آکاردئونی فلزی و … اشاره کرد. همه این موارد از کار های اصلی جوشکاری محسوب می شوند.

ما در این مجموعه علاوه بر این جوشکاری این موارد، برای خرابی های جزئی و اصطلاحا خرده کاری ها نیز خدمات ارائه می کنیم. معمولا جوشکاران تمایل چندانی برای انجام کار های سطحی و پروژه های کوچک نشان نمی دهند.در هر محله ای از جزیره کیش که باشید فقط با یک تماس جوشکار اختصاصی تیم مادر اسرع وقت در محل شما حضور خواهد شد .

خدمات جوشکار در جزیره کیش

جوشکاری قوسی با الکترود دستی چیست؟

جوشکاری قوسی یا جوش برق همان است که بطور عامیانه جوش‌کاری با الکترود دستی می‌گویند. بیشترین کاربرد در صنعت کشور ما از کارگاه‌های کوچک تا کاربردهای صنعتی مربوط به جوش قوسی است. در گذشته این روش با سیم فلزی لخت انجام می‌شد. اما پس از مدتی، الکترودهای پوشش‌دار جهت سهولت در فرآیند جوش‌کاری اختراع شد. در واقع صنعتگر سوئدی بنام اسکار جلبرگ، با فرو بردن سیم آهنی در ترکیب غلیظی از کربنات و سیلیکات و سپس خنک کردن آن، الکترود فلزی پوشش‌دار را اختراع نمود.

روش‌های جوش‌کاری

به‌طورکل فرآیند جوش‌کاری با دو مکانیزم ، ذوبی و غیر ذوبی انجام می‌شود. در جوش ذوبی عمل جوش توسط ابزاری مانند: شعله، قوس الکتریکی، اشعه و لیزر انجام می‌شود. این ابزار بوسیله منبع تولید حرارت یعنی موتورجوش محل اتصال دو نقطه به‌قدری حرارت می‌دهند تا الکترود و محل اتصال به درجه ذوب برسد پس از کشیدن شکل گرفتن مواد مذاب در محل اتصال، موتورجوش را خاموش می‌کنند تا مواد مذاب شروع به خنک شدن بکند.پس از مدتی مواد مذاب منجمد می‌شود؛ منظور انجماد یعنی منظم شدن مجدد اتم‌ها و مولکول‌ها محل اتصال است که در نتیجه آن یک نیروی چسبندگی یا کشش بسیار نیرومندی بنام جوش بین اتم‌ها به وجود می‌آید.در فرایند جوش‌کاری حالت‌جامد یا غیرذوبی عمل اتصال دونقطه از طریق اعمال فشار و تغییر شکل، محل اتصال انجام می‌‎‌شود؛ این روش مخصوص فلزات نرم از جمله نقره، مس و آلومینیوم است. این روش در دمای محیط هم قابل انجام است.

انواع خدمات جوشکاری در جزیره کیش

برخی از خدمات هستند که یا در محل انجام نمی‌شوند یا اینکه برای احجام پایین به‌صرفه نیستند که در محل ساخته شوند؛ اساسا این قبیل کارهای آهنگری عمدتا در کارگاه ساخته شده و به محل موردنظر منتقل می‌شود. بعنوان نمونه نرده کرکره‌ای یا حفاظ آکاردئونی در آپارتمان از جمله کارهای جوشکاری است که عمده کار آن در کارگاه انجام می‌شود.

کارهایی هم هستند که فقط در محل امکان انجام آنها وجود دارد، مانند: ساخت زیر کولری و جوشکاری حفاظ کولر؛ زیرا کولرها در انواع و ابعاد مختلفی ساخته شده و از نظر نصب هم متفاوت هستند لذا برای ساخت حفاظ کولر فقط با مراجعه به محل امکان ساخت آن با ابزار جوش سیار فراهم می‌شود. ما در مجموعه کارچی‌داری سعی کرده‌ایم با حفظ کیفیت و رعایت انصاف در قیمت و هزینه‌های جوشکاری، هر کاری را براساس نیاز مشتری در محل مورد درخواست انجام دهیم.

جوشکار حرفه ای در کیش

اجرای خدمات صفر تا صد جوشکاری در جزیره زیبای کیش

جوشکار حرفه ای در جزیره کیش

تمام خدمات جوشکاری سیار در تهران را می‌تونید از ما بخواهید تا برای شما انجام دهیم، که بخشی از آنها عبارتند از:

برشکاری انواع پروفل و آهن

تعمیر و ساخت انواع حفاظ در و پنجره

تعمیرات و تعویض لولاء در و پنجره

ساخت پل پارکینگ روی جوی آب

نصب در آکاردئونی

ساخت آلاچیق فلزی

پوشش سقف حیاط خلوت، تراس و پاسیو با پلی کربنات

نصب نرده دور حیاط

تعمیر جک شکسته شده پارکینگ

انواع سایبان

طراحی و نصب راه پله

جوشکاری و ساخت نرده های فلزی

ساخت انواع پنجره ها و حفاظ آنها

ساخت و تعمیر انواع درب های فلزی

ساخت آلاچیق های مدرن و سنتی در منزل و باغ

ساخت چهارپایه و نردبان های فلزی

نصب و ساخت اسکلت ساختمان

تعمیر یا ساخت قفسه های فلزی

ساخت انواع سایبان و تعمیر لولا در و پنجره

نصب و جوشکاری حصارهای حیاط

ساخت و نصب حفاظ برای تراس، پشت بام و راه پله

جوشکاری خرده کاری های فلزی در منزل

اجرای تاسیساتمقالات

جوشکاری در کیش

ارسال نظر غیرفعال است.