دکوراسیون لوکس در جزیره کیش

طراحی و اجرای دکوراسیون لوکس در جزیره کیش


مهم ترین عوامل در دکوراسیون داخلی خانه های لوکس و لاکچری، رعایت و آگاهی اصول دکوراسیون داخلی در کنار رعایت اصول چیدمان داخلی  است. بسیاری از افراد دوست دارند که خانه ای لوکس و لاکچری داشته باشند ولی با رازها و اصول آن آشنا نیستند. اگر می خواهید خانه خود را تبدیل به خانه ای لوکس و لاکچری کنید باید رازهای اصلی این خانه ها را بدانید و آن ها را پیاده سازی کنید.دکوراسیون لوکس خانه می تواند با انتخاب وسایل مناسب و هماهنگ کردن آن ها با هم امکان پذیر باشد. شاید در نگاه اول تصور کنید که یک خانه لوکس باید مساحت بسیار بزرگی داشته باشد، ولی این طور نیست. بلکه با رعایت نکات گفته شده در این مقاله می توان در یک آپارتمان کوچک و لوکس زندگی کرد.

مسلما طراحی دکوراسیون خانه و حال و هوایی که ایجاد می کند بر روی افراد خانواده تاثیر زیادی دارد. پس تمام سعی ما بر این است که محیط ظاهری خانه را زیبا و دلباز طراحی کنیم.

 

طراحی اجزای خانه در دکوراسیون داخلی

از اولین مشخصه های یک خانه لوکس، طراحی هر کدام از بخش های خانه است. بهتر است در فضاهای خانه های لوکس به تنهایی نکاتی را رعایت کنید تا نمای کلی خانه ی زیبای شما نمایان شود.

ورودی و لابی از اولین قسمت های یک خانه است که در بدو ورود نظر افراد را به خود جلب می کند. مهم ترین اجزای یک لابی شیک، سقف و کف آن است که باید از جذاب ترین متریال ها در آن استفاده شود. برای اینکار بهتر است از رنگ های گرم استفاده کنید. با اینکار حس صمیمیت و نزدیکی را به مهمان های خود القا خواهید کرد. سپس نوبت به دکوراسیون نشیمن می رسد. برای داشتن یک نشیمن لوکس، از مبلمان مدرن کمک بگیرید. در کنار آن نیز، حضور تابلوهای نقاشی مدرن یاعکس های خانوادگی بر روی دیوار بسیار توصیه می شود. از تاثیر لوستر ها نیز غافل نشوید، چراکه یک لوستر جذاب و مدرن تکمیل کننده ی زیبایی اتاق نشیمن شما می باشد.

مهم ترین قسمت خانه، آشپزخانه آن است. برای طراحی دکوراسیون آن دو راه پیش رو دارید، اول آنکه دکوراسیون آشپزخانه را با اتاق نشیمن که در راستای آن است هماهنگ انتخاب کنید. دوم آنکه طراحی مستقلی برای آشپزخانه ی خود داشته باشید. ولی در کل انتخاب سبک کابینت ها و رنگ آمیزی آن ها بیشترین تاثیر را در نمای کلی آشپزخانه لوکس شما خواهد داشت.

دکوراسیون داخلی جزیره زیبای کیش
طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن در جزیره زیبای کیش

 

دکوراسیون داخلی خانه های لوکس

اغلب مردم وقتی خانه های لاکچری را می بینند، تصور می کنند که دیزاین داخلی خانه های ثروتمندان کاری راحت و بدون مشکل است. گاهی از افراد عادی جامعه تصور می کنند اگر متریال یا مبلمان گران قیمتی را در خانه خود استفاده کنند در این صورت خانه ای زیبا خواهند داشت. اما حقیقت این است که این دیدگاه اشتباه است. شما اگر گران ترین متریال و مبلمان را هم در خانه خود استفاده کنید، دلیلی وجود ندارد که خانه شما لاکچری شود.

 

برای داشتن یک دکوراسیون داخلی  لوکس و لاکچری باید طراح با رعایت اصول علمی در کنار سلیقه و خلاقیت فضایی زیبا و لوکس را ایجاد کند. اگر به خانه های لوکس نگاه کنید همه آن ها ویژگی های مشترکی دارند. یکی از عامل هایی که منجر به لوکس شدن خانه ها می شود داشتن یک سبک معماری مشخص در کل خانه است. سبک های معمول طراحی داخلی شامل سبک های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک می شود. استفاده از این طرح ها به سلیقه افراد بستگی دارد ولی هر کدام یک از این طرح ها که انتخاب شود باید کل خانه از جمله طراحی کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی تا چیدمان داخلی و خرید مبلمان باید متناسب با آن سبک انتخاب و طراحی شود. رعایت همین نکته منجر به زیبایی و جذابیت یک خانه لوکس نسبت به دیگر خانه ها می شود.

 

سبک اغلب خانه های ثروتمندان دارای سبک سلطنتی و کلاسیک و نئوکلاسیک است. اما سبک خانه های لوکس و لاکچری به سبک مدرن نیز طراحی و اجرا می شود. انتخاب نوع سبک بستگی به سلیقه افراد دارد.

 

 کیفیت متریال و مصالح استفاده شده نسبت به کمیت ارجحیت بیشتری دارد. بعنی خانه های لوکس و لاکچری ترجیح می دهند که تعداد وسایل و شلوغی کمتری داشته باشند ولی همام متریال، اکسسوری ها و مبلمان استفاده شده کیفیت بالایی داشته باشند. به طور مثال خانه های لاکچری و لوکس ترجیح می دهند که به جای دو دست مبلمان، از یک دست استفاده کنند ولی همین یک دست مبلمان استفاده شده دارای کیفیت بالایی برخوردار باشند.

طراحی و اجرای دکوراسیون لوکس در جزیره کیش
دکوراسیون داخلی کیش با بیش از 15 سال سابقه کار

 

کیفیت متریال و مصالح استفاده شده نسبت به کمیت ارجحیت بیشتری دارد

 

ایده یک اتاق نشیمن لوکس می تواند در تصور یک شخص به فرد دیگر بسیار متفاوت به نظر برسد. اما اتاق های پذیرایی در خانه های لاکچری و لوکس دارای خصوصیات یکسانی از قبیل زیر هستند:

1-عدم شلوغی و کاهش تعدد وسایل اضافی

2-استفاده از حداقل تعداد رنگ برای دکوراسیون و چیدمان داخلی

3-استفاده از ترکیب رنگ های متناسب با یکدیگر

4-نورپردازی مناسب در کنار استفاده بیشتر از نور طبیعی ساختمان

5-انتخاب درست اکسسوری ها متناسب با ساختمان

6- رعایت اصول علمی چیدمان داخلی و نحوه ی اصول چیدمان مبلمان

7-تناسب بین دکوراسیون داخلی و چیدمان داخلی

8-طراحی های مناسب برای هر بخش از ساختمان اعم از اتاق پذیرایی، اتاق خواب و دستشویی و حمام متناسب با هر قسمت ساختمان

 

وسایل و متریال های استفاده شده یکی از آپشن های خانه های لوکس هستند

 

آپشن های خانه های لوکس

وسایل و متریال های استفاده شده یکی از آپشن های خانه های لوکس هستند. اما اگر از این آپشن ها به درستی و در جای مناسب و اصولی استفاده نشود نمی تواند منجر به زیبایی شود.  استفاده از مبل سلطنتی، پرده‌های مجلل، اکسسوری‌های گران‌قیمت و لوکس و فرش‌های ابریشم، تمام کاری نیست که برای دیزاین منازل لاکچری و اشرافی انجام می شود. انتخاب درست وسایل و ابعاد آن‌ها نسبت به خانه،  استفاده از ترکیب رنگ های مشخص و برنامه ریزی شده ، به طوری که انتخاب اندازه مبلمان  و تناسب رنگ ان با رنگ دیوار و پرده ها و غیره بسیار مهم است.  هماهنگ کردن مبلمان و وسایل با هم، ست کردن‌شان از نظر هارمونی و کنتراست رنگی و جای دادن هریک در محل درست و مناسب، نیاز به دقت، توجه و اصول علم طراحی داخلی دارد.

 

طراحی دیواری متفاوت از دیوارهای دیگر

دیواری از ویژگی های لوکس را در طرح خود طراحی کنید.یک دیوار شما می تواند با بهترین طراحی و بهترین متریال طراحی شود. این نقطه پذیرایی شما می تواندچشم افراد را به خود خیره کند. این دیواره سر به فلک کشیده کوارتزیت که تا انتهای تیرک ها واکنش می دهد ، یک کانون خیره کننده در یک اتاق با طرح باز ایجاد می کند. با حداقل مقدار عناصر مانع سقف ، این به مراتب بزرگتر به نظر می رسد. داشتن یک دیوار کانونی متفاوت از بقیه دیوارها منجر به جذابیت و زیبایی خانه می شود. در اغلب خانه های ایرانی، دیوار پشت تلویزیون یا دیوار تی وی روم یکی از دیوارهایی است که باید مجزا از دیگر بخش ها و دیوارهای ساختمان طراحی شود.

 

ویژگی های خاصی را با نورپردازی روشن کنید

ویژگی های خاص را در خانه خود روشن کنید. اگر می خواهید به طول طراحی داخلی عالی بروید ، پس هر قطعه برجسته باید لحظه خاص خود را در کانون توجه داشته باشد. این ستون های منحصر به فرد مش مانند از بالا روشن می شوند ، در حالی که نورگیر طراحی مدرن پلکان را روشن می کند. ما به وسیله نورپردازی خوب می توانیم یک بخشی از خانه لوکس و لاکچری خود را در دید بیشتری قراردهیم.

 

یک طرح رنگی منسجم ایجاد کنید

برای داشتن یک دکوراسیون و چیدمان داخلی لوکس و لاکچری باید از رنگ های مشخصی استفاده کنید.یک پایه خنثی پیچیده را در نظر بگیرید که می تواند مانند یک اتاق نشیمن خاکستری رنگ با فرش رنگی ، کوسن ها و مبلمان لهجه ای تازه شود. فقط کمی رنگ که به فضا بیفزاید ایده بسیار خوبی است.اگرچه این طرح نسبتاً خنثی و باطل به نظر می رسد ، اما کمی رنگ می تواند به شخصیت این خانه افزوده شود.

 

برای ایجاد  محیط درام می توانید از رنگ های تیره استفاده کنید

خانه های لاکچری و لوکس به علت اینکه اغلب دارای مساحت های کوچکی نیستند، برای طراحی و اجرای دکوراسیون تیره آماده هستند. رنگ عمیق درام ایجاد کنید. این دیوار مشخصه سایه دار با دو صندلی لهجه ای در یک سایه مطابقت دارد ، اما کوسن های زرد طلایی و نورپردازی محیط باعث تقویت و تقویت جلوه می شوند. برخی از نورهای محیط برای ایجاد لهجه ها و جلب توجه شما با رنگ های تیره عالی کار می کنند. با رنگهای تیره ظریف باشید ، زیرا بیش از حد می تواند غلبه کند.

 

از رنگ صورتی استفاده کنید

شگفتی های تک رنگ. اتاق نشیمن شما بزرگ یا کوچک باشد ، یک طرح تک رنگ همیشه یک نتیجه جذاب و جمع آوری شده شیک ارائه می دهد. رنگ صورتی برای همه مناسب نیست ، اما استفاده در زمینه مناسب می تواند دیدنی باشد.

 

خلق و خوی آرام ایجاد کنید

همه چیز در مورد مبل است. مبل همیشه مبل بر هر اتاق نشیمن مسلط خواهد بود ، به همان روشی که تخت قهرمان داستان طراحی اتاق خواب است. حتی طراحی مبل بی ادعای کفگیر در این فضا هنوز قطعه ای است که لحن را تعیین می کند. این حالت را به عنوان فضایی آرام و اجتماعی برای مهمانی های تنظیم می کند.

 

یک دکوراسیون داخلی لوکس و لاکچری دارای نقطه کانونی است

برای ایجاد زیبایی بیشتر ، یک نقطه کانونی درست کنید. فراموش نکنید که تلویزیون را به عنوان مرکز استراحت سالن به حساب می آورید . همه ما در لپ تاپ ها ، تبلت ها و تلفن های خود بیش از حد صفحه نمایش داریم. در عوض ، در برخی از قفسه های دیواری منحصر به فرد ، نمایش مواردی که در حقیقت برای شما معنی دارند ، ایجاد کنید. سپس ، آنها را روشن کنید.

ارسال نظر غیرفعال است.