طراحی مدرن سرویس های بهداشتی در جزیره کیش

دکوراسیون داخلی کیش

طراحی و اجرای سرویس بهداشتی مدرن در جزیره کیش


یکی از مشکلات خانه های کوچک آپارتمانی کمبود فضا در سرویس های بهداشتی می باشد در این قسمت چند ترفند ساده را به شما آموزش می دهیم تا علاوه بر ایجاد زیبایی با استفاده از آن ها بتوانید مشکل کمبود فضا در سرویس های بهداشتی را برطرف کنید.از آنجایی که فضای سرویس بهداشتی کوچک می باشد نحوه چیدمان عناصر از قبیل روشویی – سنگ توالت فرنگی- وان – دوش و غیره در آن برای داشتن یک فضای راحت و مناسب بسیار اهمیت دارد. طرز چیدمان این وسایل باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی اختلالی در رفت آمد ایجاد نکند بنابراین اگه فضاهای گوشه ای و پرت دارید می تواند جای مناسبی برای هر کدام از این وسایل باشد .

دکوراسیون مدرن کیشسبک مدرن طراحی سرویس بهداشتی

در این سبک از طراحی دست شما برای ایجاد برخی ایده ها باز است .فضای سبک مدرن یک فضای ساده و مینیمال که معمولا با رنگ های سفید و سیاه  و هالوژن های رنگی طراحی شده است ،می باشد .در سبک مدرن معمولا فضای سرویس و حمام را می توان بواسطه یک پارتیشن از هم جدا کرد و همچنین می توانید در طراحی این سبک از تابلوهای ساده و مدرن نقاشی برای تزیین فضا استفاده کنید.در سبک مدرن ، تمام تمرکز بر سادگی و حذف المان های غیر ضروری می باشد .یکی از انواع روشویی که در سبک مدرن بسیار مورد توجه می باشد ، روشویی بتنی خواهد بود .

 تاثیر رنگ بر فضای سرویس بهداشتی در جزیره کیش

رنگ ها نقش قابل توجه ای در ایجاد فضاهای متعارف و نا متعارف و همچنین در طراحی سرویس های بهداشتی کوچک دارند .همانطور که می دانید رنگ ها بار احساسی شدید ایجاد می کنند ،بنابراین در انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی دقت لازم را داشته باشید تا رنگی را انتخاب کنید علاوه بر زیبایی فضای سرویس را وسیع تر نمایش دهد به طور مثال استفاده از رنگ های روشن برای القاء حس بزرگی فضای سرویس بهداشتی مناسب می باشد. به طور کلی رنگ های روشن ، فضا را بزرگتر نشان میدهد و رنگهای پر رنگ و تیره فضای را کوچکتر می کند . رنگهای طیف آبی ، فضا را تمیزتر و خنک تر نشان داده و حس زیبای دریا و طراوت را القا می کند .

دکوراسیون کیش

استفاده از آینه مناسب در سرویس بهداشتی

آینه های بزرگ در ایجاد حس بزرگی فضای سرویس بهداشتی بسیار تاثیر گذار هستند .وجود آینه به دلیل انعکاس نور فضا را دوبرابر می کند .امروزه تنوع آینه برای حمام و سرویس بسیار زیاد است ،سعی کنید حتما برای القا بزرگی فضا از آینه های بزرگ متناسب با سبک معماری و علاقه شخصی تان استفاده کنید .

استفاده از تابلوهای و تصاویر زیبا

یک روش دیگر که با کمک آن می توانید به فضا سرویس بهداشتی عمق دهید استفاده از تابلوهای نقاشی یا تصاویر بزرگ می باشد که این تصاویر در ایجاد حس بزرگ نمایی و گستردگی فضا نقش قابل توجه ای دارند. برای سرویس های کوچک ، خرید روشویی های کنج و نقلی بسیار زیبا و جذاب خواهد بود .

دکوراسیون کیش

استفاده از قفسه یا شلف در طراحی مدرن

قفسه ها و شلف ها امروزه در خانه های کوچک کاربردهای مختلفی دارند و در نظم دادن به فضای خانه بسیار کاربردی هستند .شما می توانید با استفاده از چند قفسه ساده در طراحی سرویس های بهداشتی کوچک به برخی از وسایل از قبیل شوینده ها – وسایل شست شو – حوله ها و … نظم دهید و با طبقه بندی کردن این وسایل جلوه زیباتر و جمع و جورتری به فضای سرویس بهداشتی بدهید.برای اینکه از فضا به بهترین شکل استفاده کنید سعی کنید شلف ها را در قسمت هایی گوشه ای و یا فضاهای پرت و غیر کاربردی نصب کنید و فضاهای اصلی را تغییر ندهید .اگر فرو رفتگی یا طاقچه هایی در داخل سرویس وجود دارد مکان های مناسبی هستند تا شما بتوانید از آن استفاده کنید و برخی از وسایل را در آن قرار دهید و با این کار به فضای سرویس بهداشتی گستردگی و نظم بیشتری می دهید.

استفاده از فضای زیر روشویی در سرویس بهداشتی مدرن

در سرویس بهداشتی های کوچک می توانید از فضای پایین روشویی به عنوان یک فضای کاربردی استفاده کنید و با ایجاد قفسه وسایل سرویس را در آن جای دهید و با این روش به نظم فضا کمک کنید. استفاده ی حداکثری از فضا باید شعار اصلی شما برای دکوراسیون سرویس بهداشتی تان باشد .

استفاده از فضای پشت در سرویس بهداشتی

فضای پشت در سرویس بهداشتی نیز می تواند به یک فضای کاربردی تبدیل شود به شرطی که بدانید چطور از آن استفاده کنید برای این منظور می توانید با نصب دستگیره هایی پشت در آنجا را به مکانی برای آویزان کردن وسایل آویزی مانند حوله و غیره تبدیل کنید.قبل از هر انتخاب و خرید هر فاکتوری ، دقت لازم داشته باشید که در اندازه گیری اشتباه نکنید .

دکوراسیون کیش

طراحی و تولید انواع کابینت و دکوراسیون

ایجاد قفسه های کشویی در سرویس بهداشتی مدرن

گاهی می توانید با نصب کردن قفسه های کشویی مانند در ابعاد متنوع در گوشه هایی از سرویس بهداشتی بیشترین استفاده را از فضای اصلی ببرید . وسایل حمام از قبیل شامبو ، صابون  و غیره را در آن قرار دهید این قفسه های کشویی علاوه بر اینکه به فضای سرویس حمام و دستشویی نظم می دهد به زیبایی فضا نیز کمک می کند و در طراحی دکوراسیون داخلی منازل کوچک بسیار اهمیت دارند.

اجرای کابینتدکوراسیون داخلیسرامیک و بناییمقالات

دکوراسین داخلی کیشدکوراسیون داخلیدکوراسیون کیش

ارسال نظر غیرفعال است.