رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در جزیره کیش

دکوراسیون داخلی کیش و رنگ آمیزی حرفه ای ساختمان شما در کیش


رنگهای ساختمانی انواع گوناگونی را شامل می شوند که هرکدام بسته به نوع دکوراسیون داخلی و فضایی که رنگ می شود متفاوت هستند. بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی منازل با استفاده از رنگ مناسب، جنس مرغوب و اجرای حرفه ای به سرعت تغییر کرده و نمایی تازه را به فضای زندگی شما می بخشد.

تاثیر نقاشی و دکوراسیون در کیش

اجرای طرح های حرفه ای و متناسب با فضا و سبک طراحی منزل نیز می تواند در بهتر شدن نتیجه بسیار مؤثر باشد. نقاشی با انواع رنگ ها نظیر رنگ روغنی، پلاستیک، اکرولیک، مولتی کالر، نیوکالر، پیکو کالر، کنیتکس، رولکس، اپوکسی پلی اورتون در این مجموعه رنگ و نقاشی نشان دهنده تنوع و قابلیت ارائه خدمات به هر نوع و سبکی است.

نقاشی ساختمان و کاربردهای آن در اتاق‌ها بسیار زیاد است اما طیف رنگی که نقاش ساختمان برای اتاق‌ها انتخاب می‌کند بر اساس نور گیر بودن و یا نبودن اتاق متفاوت خواهد بود. نور موجود در اتاق در انتخاب طیف رنگی مناسب بسیار مهم است و در این بین رنگ‌های روشن برای اتاق‌هایی مناسب هستند که نورگیر نیستند.

اجرای نقاشی حرفه ای و دکوراسیون لوکس در جزیره کیش

اجرای رنگ های خارجی و هماهنگ با دکوراسیون داخلی شما

 

رنگ های روشن در نقاشی و دکوراسیون کیش

رنگ‌های روشن می‌توانند تا حد زیادی کمبود نور در فضای اتاق‌ها را جبران کنند به همین دلیل از بهترین گزینه‌ها برای اتاق‌های تاریک محسوب می‌شوند. رنگ‌های تیره نیز استفاده زیادی در رنگ آمیزی ساختمان و اتاق‌ها دارند اما زمانی این رنگ‌ها مناسب استفاده در اتاق‌ها خواهند بود که اتاق نور گیر باشد.

اتاق پذیرایی و نشیمن بدون شک پر رفت و آمد ترین مکان خانه است و در آن فعالیت های زیادی صورت می گیرد. از آنجایی که این مکان ها برای برگزاری مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ دیوار پذیرایی و نشیمن خانه اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. رنگ این مکان ها در ایجاد تصور مثبت بازدیدکنندگان از خانه و ایجاد روحیه ای شاد در ساکنین خانه تاثیر فزاینده ای دارد. البته به دلیل پر رفت آمد بودن این مکان ها، کثیفی ها نیز در این  آنها بیشتر بوده و دیوارهای خانه بیشتر در معرض کثیفی و خط خوردگی قرار دارند بنابراین در انتخاب جنس و نوع رنگ باید با احتیاط و تحقیقات زیاد عمل کنید و حتی الامکان از مدل رنگ های ضد لک و قابل شست و شو برای پذیرایی و نشیمن خود استفاده کنید.

انتخاب رنگ پذیرایی در کیش

اولین قدم در انتخاب رنگ دیوار نشیمن و پذیرایی خانه مشخص کردن سبک مورد نظرتان است. آیا سبکی کلاسیک و سنتی را می پسندید یا امروزی و جدید؟ رنگ های کلاسیک پرطرفدارترین نوع رنگهای برای اتاق نشیمن و پذیرایی خانه هستند، رنگ هایی از قبیل کرم، خاکستری، آبی، زرد، سبز، قرمز معروف ترین رنگ هایی هستند که در دکوراسیون های سنتی و کلاسیک و پذیرایی و نشیمن مورد استفاده قرار می گیرند. برای دکوراسیون های امروزی و مدرن نیز می توانید از رنگ های خنثی، سفید، نقره ای، برنزی، طلایی و … برای اتاق نشیمن منزل خود استفاده کنید.

اگر علاقه دارید فضای اتاق نیشمن و پذیرایی شما حالتی رسمی داشته باشد باید از رنگ های مات بروی دیوارها بهره ببرید و برعکس اگر بیشتر خواستار محیطی صمیمی و دوستانه در محیط نشیمن هستید می توانید از رنگ های نیمه براق استفاده کنید. در شکل های زیر با نمونه های مختلفی از رنگ دیوارهای اتاق نشیمن و پذیرایی منازل مسکونی آشنا خواهیم شد.

سرامیک و بنایی

نقاشی ساختمان در کیشنقاشی ساختمان و دکوراسیون کیش

ارسال نظر غیرفعال است.