دکوراسیون ایده آل منزل در جزیره کیش با چاشنی سادگی

طراحی و اجرای دکوراسیون در جزیره کیش

دکوراسیون ایده آل منزل در جزیره کیش با چاشنی سادگی


دکوراسیون ساده به سبک مینیمال در جزیره کیش

دکوراسیون ساده و گرایش به ساده‌گرایی در این روزها در میان مردم بسیار مرسوم شده است. ردپای این گرایش روزافزون را اغلب بر روی لوازم و مبلمان محیط زندگی انسان‌ها می‌توان یافت. به این دلیل که مبلمان و لوازم جانبی، اساس دکوراسیون محل زندگی انسان‌ها را تشکیل می‌دهند. سبک مینیمال که در آن گرایش به‌سادگی دیده می‌شود، سعی در برچیده شدن تزئینات اضافی از یک محیط و تمرکز بر بخش‌های حیاتی آن محیط دارد. این نوع از دکوراسیون شیک و درعین‌حال ساده، امروزه بسیار پرطرفدار بوده و اخیراً گرایش زیادی به این نوع دکوراسیون ساده دیده می‌شود. اصلی‌ترین شاخصه این دکوراسیون شیک را می‌توان به‌کارگیری لوازم و تجهیزات بسیار اندک، به میزانی که فراتر از نیازهای آن محیط نباشد، دانست.

https://nojan.shop/Home/Article/27

 

اهمیت دکوراسیون ساده منزل را بدانید

همه ما معتقدیم که اگر دکوراسیون منزل ساده و به طور هوشمندانه چیدمان شود، خیلی بهتر از دکوراسیون های شلوغ است. اغلب اوقات، ما در طراحی منزل به دنبال احساس راحتی و آرامش هستیم به طوری که دوست داریم در خانه ای زندگی کنیم که روزهای پر از صمیمیت و شادی را در کنار عزیزانمان سپری کنیم. پس به همین دلیل بهتراست به سراغ چیدمانی برویم که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر باشد. در ابتدا بهتر است تغییر را با جابه جایی هدفمندانه وسایل شروع کنیم و سپس به کمک اکسسوری های شیک و ساده، خانه را زیباتر کنیم.

بسیاری از افراد برای دستیابی به خانه ای شیک و دوست داشتنی، راه ها و ایده های سخت و سنگین را انتخاب می کنند و از ایده های ساده برای دکور خانه چشم پوشی می کنند . برای رسیدن به دکوراسیونی ایده آل و دوست داشتنی، کافی است از ایده های ساده استفاده کنید و با اصول مهم و اصلی طراحی دکوراسیون ساده ، منزل تان را زیبا و شیک نمایید. در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم چند تکنیک را با شما در میان بگذاریم، تا با رعایت آنها از دکوراسیون منزل تان لذت ببرید.

برای اینکه حس شادابی و سرزندگی در فضای آشپزخانه حکم فرما شود ، یک ظرف از میوه های خوش رنگ مانند لیمو و پرتقال را بر روی میز آشپزخانه قرار دهید و یا یک گلدان پر از گل های طبیعی روی میز بگذارید .برای زیبا و به روز شدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه های معمولی و ساده، بهتر است که همیشه محیط آشپزخانه تمیز و مرتب باشد. سطح روی کابینت ها خالی از وسایل باشد. از نگهداری وسایل خراب و بلا استفاده در فضای آشپزخانه هم اجتناب کنید. نورپردازی مناسب هم یکی دیگر از نکاتی است که برای جذاب تر شدن ظاهر فضای آشپزخانه ساده باید به آن توجه کرد.

 

دکوراسیون اتاق خواب در جزیره کیش

برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب رنگ های پرمایه را توسط اکسسوری های کوچک وارد اتاق کنید و از ملحفه و روبالشتی های ساده و سفید رنگ استفاده کنید زیرا حس خوابیدن در رختخواب به رنگ سفید حسی وصف ناشدنی است!

 

تقارن، رمزی برای سادگی و آرامش در جزیره کیش

همیشه نباید در محیط تقارن حکمفرما باشد بلکه بهتر است برای ایجاد تعادل و آرامش در فضا برخی از وسایل را به صورت قرینه در اتاق قرار دهید مثلا برای ایجاد حس امنیت در اتاق خوابتان ، دو شمعدان بر روی میز ناهارخوری یا دو عدد آباژور در اطراف تختخواب قرار دهید.

 

یک پذیرایی مجلل با وسایل ساده در جزیره کیش

برای داشتن دکوراسیونی زیبا و با شکوه روی میز پذیرایی تان یک رومیزی زیبا، بیاندازید. شما می توانید برحسب سلیقه خود یک رومیزی با سبک مدرن یا سنتی انتخاب کنید و با وسایلی ساده فضایی مجلل برای پذیرایی از مهمانتان تدارک ببینید.

فرش و مبلمان از مهم ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شوند بنابراین بهتر است برای متفاوت به نظر رسیدن دکوراسیون پذیرایی ساده از فرش با طرح و رنگ و جنس خاصی استفاده کنید.

 

رنگ کردن دیوارها در جزیره کیش

برای تغییر فضای خانه حتما لازم نیست همه دیوارها را رنگ کنید زیرا این کار بسیار وقت گیر و هزینه بر است ، شما می توانید با رنگ کردن حتی یک دیوار نیز در فضا تغییراتی به وجود آورید و یا می توانید یکی از دیوارهایتان را کاغذ دیواری بچسبانید.

 

برای جدا کردن فضا از یکدیگر نیز می توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید بدین طریق که برای جدا کردن حال و پذیرایی از هم جدا کنید، یک کتابخانه قرار دهید و کتاب ها را سمت هال بچینید و پشت کتابخانه را کاغذ دیواری بچسبانید تا سمت پذیرایی شما یک دیوار با پوشش کاغذ دیواری باشد.

 

قرار دادن شلف بر روی دیوار برای وسایل تزئینی هم زیبایی و نظم خاصی به دکوراسیون خانه می بخشد. همچنین نصب یک تابلوی یا دیوار کوب بسیار زیبا و خاص هم ایده بسیار خوبی است.

 

نورپردازی و دکوراسیون در جزیره کیش

بارها در بخش دکوراسیون داخلی دنیای مد نمناک به صورت گسترده توضیح داده ایم که یکی دیگر از انواع ایده های کاربردی برای تزیین سالن پذیرایی استفاده از آباژورها و چراغ های تزیینی است زیرا نورپردازی باعث زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی ساده می شود .

 

ایجاد فضای خصوصی در جزیره کیش

در قسمتی از خانه با قراردادن یک صندلی راک یا یک مبل راحتی برای خودتان فضایی آماده کنید تا در زمان نیاز با قرارگرفتن در آنجا به آرامش پیدا کنید. می توانید این صندلی را در کنار پنجره ای رو به خیابان قرار دهید و یا در کنار کتابخانه تانبگذارید.

 

پرهیز از شلوغی در دکوراسیون جزیره کیش

اگر همه لوازم ومبلمان را بیش از حد در کنار یکدیگر قرار دهید فضای شما آشفته و شلوغ خواهد شد بنابراین بهتر است هر وسیله را در جای خود بگذارید و مبلمانتان نیز با یکدیگر فاصله داشته باشد تا لوازمتان بهتر و بیشتر دیده شود.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی در جزیره کیش

برای اینکه با ورود به سرویس بهداشتی شما همه احساس کنند که محیط تمیز و بهداشتی است ، از حوله های سفید استفاده کنید و برای تزئین این فضا از گلدانی به رنگ آبی آسمانی، با گل های کرم و سبز رنگ و چند شمع زیبا به عنوان دکوری استفاده نمایید تا فضا جلوه خاصی پیدا کند.

دکوراسیون داخلیمقالات

دکوراسیون داخلی جزیره کیششرکت دکوراسیون داخلی در کیش

ارسال نظر غیرفعال است.