دکوراسیون شاد در جزیره کیش

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در کیش

اجرای دکوراسیون مدرن در جزیره زیبای کیش


برای اینکه خانه شما شادترین نقطه دنیا باشد فقط کافی است به جادوی رنگها اعتماد کنید. رنگها را درست کنار هم بچینید و مهمتر از آن به قواعد چیدمان احترام بگذارید. این قواعد به شما می‌گویند که چطور حتی در شلوغ ترین روزهای کاری با ورود به خانه تمام خستگی‌های‌تان را فراموش کنید و فقط به شادی‌های ماندگار فکر کنید.رنگ مهم‌ ترین فاکتوری است که حس شادی را در خانه شما جاری می‌کند بنابراین تا می‌توانید با رنگ بازی کنید.رنگهای نارنجی، زرد، قرمز و سبز رنگهایی هستند که برای القای حس شادی باید روی آن‌ها حساب باز کنید.

محیط خانه، یک محل ایمن و آرامش بخش است. برای افرادی که محیط کار پر تنشی دارند. استفاده از رنگ در دکوراسیون بسیار تاثیرگذار است. استفاده از رنگ درست یا نامناسب مستقیما بر روی اخلاق، رفتار و احساسات شما و اعضای خانواده تاثیر میگذارد.

از طرفی استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون خانه، میتواند پس از یک روز پر کار، شما را به نشاط و آرامش دعوت کند. از طرفی با استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون فضا های مختلف، میتوانید در نهایت سادگی تمام انرژی های منفی را دور کنید. با استفاده از رنگ های شاد در دکوراسیون ورودی خانه، میتوانید در همان ابتدا انرژی مثبت درون خانه را به مهمان انتقال دهید.

در خانه معمولا برای بازتر دیده شدن فضا از سفید و یا رنگ هایی نزدیک به سفید استفاده بیشتری می شود. ولی استفاده بیش حد از سفید هم می تواند سردی خسته کننده ای را در دکوراسیون رقم بزند. زمانیکه سقف، کف و دیوارها در خانه همگی سفید هستند باید در تزیینات و مبلمان خانه انتخاب هوشمندانه ای صورت بگیرد تا این سرمای عذاب آور از دکوراسیون خارج شود.

جادوی رنگها در دکوراسیون جزیره کیش

مراقب ترکیب رنگ‌ها باشید، مثلا وقتی از ترکیب رنگ زرد و نارنجی در دکوراسیون استفاده می‌کنید باید سراغ تناژ گرمی از رنگ بروید، در غیر این صورت نتیجه چیدمان، به شما حس سردی را القا می‌کند! در عوض وقتی یک کوسن نارنجی را کنار یک کوسن سبز یا قرمز می‌گذارید اولین حسی که در شما ایجاد می‌شود حس دلنشین شادی است!اگر دنبال جاری شدن حس شادی در فضای خانه‌تان هستید نارنجی از رنگ‌هایی است که از همین حالا باید برای حضور آن در خانه برنامه ریزی کنید. آن هم با این استدلال که این رنگ سمبل نشاط و شادمانی است! در کنار رنگ نارنجی جایی هم برای رنگ زرد باز کنید. این رنگ تمام فعالیت‌های ذهنی را به حرکت درمی آورد و دقیقا به همین دلیل است که برای از بین بردن ناملایمات و حس یأس و ناامیدی توصیه می‌شود. از خصوصیات دیگر این رنگ ایجاد حس خوش بینی در فضاست.

 

در دکوراسیون داخلی از نور طبیعی استفاده کنید

نور طبیعی خورشید مناسب ترین نور برای تامین روشنایی منزل است. نور خورشید با تاثیر بر ملاتونین موجب تنظیم خواب می شود و از کسالت صبحگاهی جلوگیری می کند.رنگ در کنار نورمعنا پیدا می کند و هر رنگی در برابر نورهای مختلف تغییر می یابد. نور خورشید بهترین جلوه را به رنگهای به کار برده شده در خانه می دهد.همچنین در خانه هایی که از نور طبیعی بر خوردار هستند می توان از گیاهان زیبا برای ورود طبیعت و دلباز کردن خانه استفاده کرد.

 زاویه در دکوراسیون داخلی

برای شاد‌تر شدن فضا تا می‌توانید سراغ خطوط گرد (منحنی) بروید و آیتم‌های زاویه دار را فراموش کنید. مثلا به انتخاب مبلمانی فکر کنید که فرم‌های منحنی با حاشیه و زوار گرد دارند. در مورد انتخاب میز، پیش دستی، صندلی‌ها و… همین فرمول را در نظر بگیرید. به طور کلی انتخاب لبه‌های گرد و منحنی کمک می‌کند تا فضای خانه شما شاد و دلنشین به نظر بیاید!

ورودی ها در دکوراسیون داخلی

اجازه دهید حس شادی از بدو ورود در خانه‌تان جاری شود. چند آیتم رنگی به ورودی خانه اختصاص دهید، مثلا می‌توانید به یک گلدان پر از گل با رنگ‌های تند و تیز، شمع و شمعدان‌های رنگی و حتی تابلوهای کوچک خوش نقش و نگار فکر کنید.

پرده‌ها در دکوراسیون داخلی کیش

پرده به خانه شما هویت می‌دهد بنابراین اگر قرار است هویت خانه شما شادی و نشاط باشد حتما به پرده‌های گل دار فکر کنید. اگر فضای خانه شما کوچک است طرح‌های گل دار و خلوت را انتخاب کنید اما اگر محدودیت فضا ندارید سراغ گل درشت‌ها بروید و نگران شلوغی طرح پارچه نباشید. اگر پرده اتاق شما ساده است و خیال عوض کردن آن را هم ندارید فقط کافی است به یک نوار گل دار برای جمع کردن پرده فکر کنید.

رنگ سفید را دست کم نگیرید

با همه تاکید روی رنگ‌های گرم و تند و تیز یادتان باشد جایی هم برای رنگ سفید در نظر بگیرید. رنگ سفید با همه آرامشی که در خودش دارد ترکیبی است از انواع رنگ‌هایی که وجود دارند اما به چشم نمی‌آیند! بنابراین سفید می‌تواند به تنهایی انرژی پنهان در همه این رنگ‌ها را منعکس کند. اگر مبلمان شما رنگی و طرح دار است حتما به کوسن‌های سفید برای چیدمان فکر کنید تا آرامش و نشاط را با هم داشته باشید.دیوارهای خانه خود را با رنگ های شاد و نشاط آور رنگ آمیزی کنید. رنگ هایی مثل یاسی، ارغوانی، سفید، سبز روشن، فیروزه ای و صورتی رنگ هایی شاد و دوست داشتنی هستند. این رنگ ها بازتاب دهنده نور، آرامش و شادی هستند و حس جوانی و شادابی را به افراد القا می کنند.

ترکیب رنگ های مناسب

ترکیب رنگ‌های متناسب اهمیت زیادی دارد، مثلا وقتی از ترکیب رنگ زرد و نارنجی در دکوراسیون استفاده می‌کنید باید سراغ تناژ گرمی از رنگ بروید، در غیر این صورت نتیجه چیدمان، به شما حس سردی را القا می‌کند! در عوض وقتی یک کوسن نارنجی را کنار یک کوسن سبز یا قرمز می‌گذارید اولین حسی که در شما ایجاد می‌شود حس دلنشین شادی است!

سفید منعکس کننده نور است به همین دلیل، انرژی های مثبت زیادی از خود منعکس می کند. این رنگ ترکیبی از انواع رنگ هاست و شما آن را نمی بینید و همین آن را به منبعی از انواع انرژی ها تبدیل کرده است. برای اتاق های کوچک و تاریک می توانید رنگ سفید را انتخاب کنید تا بزرگ تر، دلبازتر و شادتر دیده شوند.

از رنگ های زرد و نارنجی استفاده کنید

اگر دنبال جاری شدن حس شادی در فضای خانه‌تان هستید نارنجی از رنگ‌هایی است که از همین حالا باید برای حضور آن در خانه برنامه ریزی کنید. آن هم با این استدلال که این رنگ سمبل نشاط و شادمانی است .در کنار رنگ نارنجی جایی هم برای رنگ زرد باز کنید. این رنگ تمام فعالیت‌های ذهنی را به حرکت درمی آورد و دقیقا به همین دلیل است که برای از بین بردن ناملایمات و حس یأس و ناامیدی توصیه می‌شود. از خصوصیات دیگر این رنگ ایجاد حس خوش بینی در فضاست.

www.4040eh.ir

بدون دسته بندیدکوراسیون داخلیمقالات

دکوراسین داخلی کیشدکوراسیون داخلی

ارسال نظر غیرفعال است.