انتخاب سرامیک برای دکوراسیون داخلی کیش


شاید با ورود به خانه‌های مجلل و لوکس متوجه شده‌اید که مدل سرامیک کف پذیرایی چقدر روی زیباتر به نظر رسیدن این خانه‌ها مؤثر است. شما چه طرح سرامیک کف پذیرایی را ترجیح می‌دهید و برای انتخاب سرامیک جدید برای پذیرایی منزلتان به چه معیارهایی توجه می‌کنید؟ یکی از عوامل اصلی که می‌تواند فضای داخلی سالن پذیرایی خانه شما را بسیار جذاب نشان دهد و حتی موجب روشن‌تر و بزرگ‌تر به نظر رسیدن آن شود، سرامیک کف است. در این مقاله از استادکار سعی داریم به شما کمک کنیم با انواع سرامیک پذیرایی و جدیدترین مدل‌های آن آشنا شوید، پس با ما همراه باشید.

در کیش از چه سرامیک برای کف پذیرایی استفاده کنیم؟

سرامیک یکی از محبوب‌ترین و زیباترین انواع کف‌پوش برای پذیرایی محسوب می‌شود که در تمام دنیا نیز از آن استفاده می‌شود. در ادامه می‌توانید با برخی از مزیت‌های استفاده از سرامیک کف پذیرایی به جای سایر کفپوش‌ها آشنا شوید.

سازگاری سرامیک با محیط زیست در کیش

به طور عمده، سرامیک کف پذیرایی از خاک رس، ماسه و شیشه تشکیل می‌شود و به همین دلیل امکان بازیافت آن وجود دارد.

کاهش مصرف انرژی با استفاده از سرامیک در کیش

یکی از مزیت‌های استفاده از سرامیک کف این است که در هوای گرم همچنان خنک است و از این راه به کاهش مصرف انرژی کمک می‌کند و از طرفی در زمستان نیز از هدر رفتن گرما جلوگیری می‌کند.

نگهداری راحتِ سرامیک در کیش

مراقبت از سرامیک کف پذیرایی کار ساده‌ای است، یک شستشوی ساده و جاروکشی معمولی به شما کمک می‌کند سرامیک‌هایی تمیز و براق داشته باشید. از طرفی در صورت از بین رفتن درزهای بین سرامیک‌ها به راحتی می‌توانید آن را ترمیم کنید و از داشتن کف‌پوش‌هایی تمیز و زیبا لذت ببرید.

نگهداری و تمیز کردن سرامیک پذیرایی

برای از بین بردن خاک و لکه‌های روی سرامیک کف پذیرایی تنها لازم است جارو بزنید و به کمک یک تیِ نمناک لکه‌ها را از بین ببرید.

هزینه مقرون به‌صرفه در کیش

کف‌پوش سرامیک پذیرایی انواع متفاوتی دارد که با توجه به نوع سرامیک و کیفیت و برند آن قیمت متفاوتی دارد. این موضوع موجب می‌شود سرامیک برای افرادی هم که به دنبال یک انتخاب مقرون به‌صرفه اما شیک هستند، گزینه مناسبی باشد.

قابلیت ترمیم سرامیک در کیش

تعویض سرامیک پذیرایی زمانی که آسیب ببیند و یا ترک بخورد، کار نسبتاً ساده‌ای است. بهتر است در زمان نصب سرامیک پذیرایی چند کاشی سرامیک اضافی را در انبار نگه دارید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با جدا کردن بخش آسیب‌دیده، سرامیک‌های جدید را جایگزین کنید.

تعویض سرامیک کف پذیرایی در کیش

اگر سرامیک پذیرایی منزل شما به هر دلیلی آسیب ببیند، می‌توانید آن بخش را جدا کنید و سرامیک‌های جدید را جایگزین کنید.تنوع نقش و طرح سرامیک کف پذیرایی آن‌قدر زیاد است که با هر سبک و سلیقه‌ای سازگار می‌شود. تولیدکنندگان انواع سرامیک طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی را تولید می‌کنند که هر فرد بتواند به راحتی هر سبکی را که دوست دارد انتخاب کند.

انتخاب طرح و مدل سرامیک کف پذیرایی

شما برای انتخاب طرح سرامیک کف پذیرایی منزلتان گزینه‌های زیادی از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف را پیش رو دارید و می‌توانید با توجه به سلیقه و سبک خانه مدل سرامیک پذیرایی را انتخاب کنید.

مقاومت سرامیک در برابر خراش در کیش

کاشی‌های سرامیکی به طور معمول در کلاس‌ها و درجه‌بندی‌های متفاوتی تولید می‌شوند. سرامیک‌های کلاس 3 و 4 به طور معمول برای مکان‌هایی با تردد بیشتر طراحی شده‌اند و از همین رو سطح این سرامیک‌ها کمتر دچار خش و خراش می‌‌شود.

کاهش ایجاد آلرژی در کیش

برخلاف فرش، کاشی و سرامیک در خانه، گرد و غبار را در خود جذب نمی‌کند و از این رو شما با جارو و تی زدن می‌توانید از شر همه این ذرات راحت شوید. وجود گرد و غبار در داخل خانه برای افرادی که حساسیت یا آلرژی‌های مختلف دارند، بسیار مضر است و استفاده از سرامیک انتخاب خوبی برای خانه‌های این افراد محسوب می‌شود.

استفاده از سرامیک کف پذیرایی به جای فرش

استفاده از سرامیک کف پذیرایی به جای فرش، برای افرادی که به آلرژی مبتلا هستند، گزینه بسیار مناسبی است.

مقاومت سرامیک در برابر رطوبت

یکی از مزیت‌های سرامیک کف پذیرایی این است که در صورت انباشت رطوبت و آب آسیبی به آن وارد نمی‌شود و شما حتی برای شستشوی آن می‌توانید از آب و کف استفاده کنید. به علاوه سرامیک پذیرایی مقاومت زیادی در برابر آتش، پوسیدگی، حشرات و بو دارد و به‌ندرت اتفاق می‌افتد که طرح و رنگ سطح آن از بین برود.

انتخاب مدل سرامیک کف پذیرایی

از مزایای استفاده از سرامیک کف پذیرایی این است که رطوبت یا آب موجب خراب شدن بافت آن نمی‌شود.

دکوراسیون داخلیسرامیک و بنایی

اجرای سرامیک در کیشدکوراسیون کیش

ارسال نظر غیرفعال است.