طراحی دکوراسیون خانه در جزیره کیش

اتاق خواب‌های لوکس امروزی بهتر است در کنار چیدمان اصولی وسایل داخلی، حالت نورپردازی برای روز و شب نیز داشته باشند. میزان روشنایی اتاق در طول ساعات شبانه‌روز باید استاندارد حالات مختلف را دارا باشند. شرایطی همچون مطالعه کتاب، تماشای تلویزیون یا کار با سیستم‌هایی همچون لپتاپ و گوشی و شدت روشنایی در زمان خواب در طول روز. عامل مهم برای تحقق این شرایط ایجاد تعادل در نسبت نور طبیعی و نور روشنایی لامپ‌ها است. اجرای ایده‌های مدرن تنها نباید برای زیبایی و جذابیت اتاق خواب یا طراحی دکوراسیون داخلی منزلتان باشد، بلکه باید برای رسیدن به بیشترین آرامش و حس رضایت‌مندی افراد خانه باشد. معمولا سیستم نورپردازی هماهنگ با سایر اجزا اتاق خواب مانند تعداد پنجره‌ها، اندازه و رنگ پرده‌ها، تختخواب و محل قرارگیری آن، میز مطالعه و… تعیین می‌گردد.

آویزهای داخلی درون در

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن دکوراسیون-داخلی-پذیرایی.jpg است

ب کابینت ها به شما کمک می‌کند وسایل ضروری را در کنار یکدیگر جای دهید.

فضای بالای کابینت تا دیوارها را خالی نگذارید.

طراحی و ساخت کابینت های عریض‌تر در قسمت‌های بالایی به شما کمک می‌کند وسایل بیشتری در آن قسمت‌ها قرار دهید.

طراحی و ساخت کابینت ها را به صورت L شکل انجام دهید تا فضای یکنواخت و گرفته‌ای ایجاد نشود.

اگر آشپزخانه اپن دارد، می‌توانید قسمت داخلی اپن را نیز تبدیل به کابینت نمایید.

دکوراسیون پذیرایی در جزیره زیبای کیش

پذیرایی در هر خانه‌ای بزرگترین بخش آن و در عین حال مهم‌ترین و پرکاربردترین بخش خانه است. حضور تلویزیون در این بخش خانه و همچنین پذیرایی از مهمان‌ها دو عامل مهم است تا باعث شود به طراحی دکوراسیون داخلی این بخش توجه ویژه‌ای گردد. توصیه دکوراسیون داخلی چلچله این است که قسمت مربوط به تماشای تلویزیون و پذیرایی از مهمان‌ها و دورهمی ‌ای خانوادگی را جدا سازید. وجود تلویزیون باعث می‌شود که ارتباطات و صحبت‌ها پیرامون برنامه‌های آن باشد.

با یک طرح ساده می‌توانید مبل‌های کلاسیک خود در قسمت مربوط به دورهمی را نزدیک‌تر و صمیمی‌تر به یکدیگر بچینید و راحتی‌ها را در کنار تلویزیون قرار دهید. در قسمت مبلمان راحتی بهتر است سمت و سوی چیدمان مبل‌ها و افرادی که در روی آن می‌نشینند به تلویزیون باشد.

همواره توصیه بر قرارگیری میز غذاخوری در درون آشپزخانه بوده است اما اگر آشپزخانه شما کوچک است می‌تواند میز را نزدیک به آشپزخانه قرار دهید یا آن را به دو بخش که نیمی از آن داخل آشپزخانه و نیمی در پذیرایی است تقسیم کنید.میزهای گرد مدل‌های جدیدی هستند که فضای داخلی خانه را بهینه‌تر کرده و به‌سادگی می‌توانید آن‌ها را در کنار پنجره یا تراس منزل قرار داده و هنگام صرف غذا فضای فانتزی رستوران‌ها را شبیه‌سازی کنید.

در جزیره زیبای کیش میزها و وسایل چوبی تاشو پیشنهاد دیگر ما هستند که برای استفاده می‌توانید آن‌ها را در هر نقطه‌ای قرار داده و با پایان غذا خوردن بلافاصله آن‌ها را جمع یا تغییر کاربری داده و برای مورد دیگری استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون و کابینت کیش

ارسال نظر غیرفعال است.